تاریخنامه

تلخ اما واقعی!!

    مدتی قبل وقتی در خوابگاه اطلاعیه ایی را دیدم که در آن دانشجویی ملتمسانه از فردی که لپ تاپش را به امانت (بخوانید دزدی) برده بود در خواست کرده تا حداقل پایان نامه اش را که در درایوD ذخیره بود را به وی برگرداند، خیلی ناراحت شدم...


 

 واقعآ چرا؟!!

  با خودم فکر کردم خدا رو شکر که لپ تاپ ندارم! اما فکر اینجا رونکرده بودم که تنها لپ تاپ نیست که به امانت برده می شود!، بلکه چیزهای دیگر هم هستند که مورد توجه قرار خواهند گرفت.

 قصه از این قرار است که ساعت 12 یکشنبه 13/10/88 مسواک و بطری شیشه ایی آب خوردنم را برداشتم و بطری را روی پنجره ی آشپزخانه قرار دادم تا بروم مسواک بزنم، اما غافل از اینکه احتمال دارد تا فردی بطری را به امانت! ببرد، مشغول مسواک زدن شدم. وقتی به داخل آشپزخانه برگشتم همه چیز سر جایش بود الا بطری شیشه ایی آب خوردنم!! (فقط 2یا 3 دقیقه). همه جای آشپزخانه را زیر و رو کردم اما انگار بطری پرواز کرده بود یا...!

   به هرحال من نیز به سنت معمول اطلاعیه ایی را در محل فرار بطری آب نصب کردم تا حداقل بطری من خجالت بکشد که نباید بدون اجازه از صاحبش جایی برود...!

  البته قصه به امانت رفتن بطری شیشه ایی آب خوردن تا حدی خنده دار به نظر می رسد، ولی امیدوارم لپ تاپ آن دانشجو به صاحبش برگردد.

 

 

   + محمدجعفر اشکواری ; ٧:٠٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٥ دی ۱۳۸۸
comment نظرات ()
BlogLike textcolor="#333333" linkcolor="#2f57a2" backgroundcolor="#ffffff">