تاریخنامه

گزارشی از کنگره ی بین المللی سلمان فارسی (2)

مراسم افتتاحیه در مصلی شهر کازرون با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی -آقای دکتر حسینی- برگزار شد. فضای مصلی وسیع بود، اما آنچه به چشم می آمد، عدم هماهنگی و نظم در برگزاری بود. اگرچه جایگاهی را برای عکاسان و خبرنگاران در نظر گرفته بودند، اما آنها نه تنها در آنجا حضور نداشتند، بلکه مدام در حال رفت و آمد در بین جمعیت بودند. البته انتظامات همواره آنها را از این کار منع می کردند، ولی بی فایده بود. مراسم افتتاحیه با سخنرانی های مختلف که بیشتر به تشکر و قدردانی از نهادها و افراد مختلف اختصاص داشت، به اتمام رسید. مراسم رونمایی از تمبر یادبود همایش و چند کتاب نیز مانند برخی مراسم اهدای جام در لیگ برتر فوتبال برگزار شد.

ادامه مطلب
   + محمدجعفر اشکواری ; ٢:٠٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ آبان ۱۳٩۱
comment نظرات ()

گزارشی از کنگره ی بین المللی سلمان فارسی (1)

اوایل تابستان جاری بود که متوجه شدم کنگره‌ی بین المللی سلمان فارسی در آبان ماه در شهرستان کازرون برگزار خواهد شد که جناب آقای دکتر علی بیات به عنوان دبیر علمی کنگره معرفی شده اند. بنابراین مقاله ای را برای همایش آماده کردم و بعد از طی مراحل مختلف، سرانجام مهرماه مشخص شد که مقاله پذیرفته شده است.

ادامه مطلب
   + محمدجعفر اشکواری ; ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ آبان ۱۳٩۱
comment نظرات ()

شوک...!

اگرچه مدتی است به دلیل مشغله کاری و درس، مطلب جدیدی در وبلاگ قرار ندادم و از این بابت از خوانندگان پوزش می طلبم، اما موضوعی من را وادار کرد تا درباره آن مطلبی بنویسم. دیروز چندین بار از یکی از شبکه های سیما تبلیغ برنامه ای (شوک) را مشاهده کردم که درباره تخریب محیط زیست تهیه شده بود. ساعت 23:20 برنامه آغاز شد.

ادامه مطلب
   + محمدجعفر اشکواری ; ٥:۳٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱ آبان ۱۳٩۱
comment نظرات ()
BlogLike textcolor="#333333" linkcolor="#2f57a2" backgroundcolor="#ffffff">